Niezastąpione babcie i wyjątkowi dziadkowie

Dzień Babci i Dziadka to święto, o którym każdego roku pamiętają uczniowie klas I-III z Zespołu Szkoły i Przedszkola ,,Krystynka”                z Chmielinka.  Swoimi występami mali artyści wyrazili wielką miłość                 i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowali za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia.

Oprócz montażu słowno - muzycznego, zaproszeni goście obejrzeli także pokazy taneczne oraz grę na flażoletach  w wykonaniu swoich wnucząt. "Mali artyści" z przejęciem odtwarzali role, a goście ze wzruszeniem odbierali ciepłe słowa, kierowane pod ich adresem. Miłą niespodzianką była przygotowana przez organizatorki spotkania prezentacja multimedialna, która zawierała zdjęcia wnuków ze swoimi dziadkami. Frekwencja, jak co roku dopisała, co nas oczywiście bardzo cieszy i motywuje do podobnych działań. Uroczystość umilił tradycyjny  poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty oraz owoców. Następnie  wnuki obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Były to piękne laurki z życzeniami oraz prześliczne kwiatki.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Babcie oraz dziadkowie byli bardzo wzruszeni występami wnucząt i w niejednym oku zakręciła się łezka.

Spotkanie przygotowały nauczycielki: M.Tanona, I.Heliasz , M.Kahl.

Opublikowano: 05 marca 2015 23:50