Dzień Edukacji Narodowej, Pasowanie na ucznia

W wyjątkowej atmosferze  najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Chmielinku przeżywali swój ważny dzień.  Dnia 21.10.2013r. odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia. Na uroczystość zostali zaproszeni: dyrektor ZSPiP  P. Renata Marciniak, nauczyciele, rodzice uczniów klasy I, przedstawiciele Rady Rodziców, uczniowie szkoły i dzieci z przedszkola. Oficjalne przyjęcie w poczet społeczności szkolnej pierwszaków poprzedzone było występami. Dzieci recytowały, śpiewały i tańczyły. Potem nadszedł oczekiwany czas złożenia ślubowania, a następnie pani dyrektor pasowała na ucznia. Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali upominki od Rady Rodziców. Miłą niespodziankę sprawili również uczniowie szkoły oraz dzieci z przedszkola wręczając pierwszakom drobne upominki.

Opublikowano: 22 października 2013 18:50